Cumbuco Villa
A Cumbuco Villa 10 perc autózásra található a Lagoa do Parnamirim területétől és medencére néző kilátással büszkélkedhet. Villa szobáiban van erkély, mini-hűtőszekrénybár és kanapé.
Az ingatlantól 15 perc autóútra van az Icarai-part.
A Cumbuco Villa 8 hálószobát számlál. 8 fürdőszoba külön WC-vel és zuhanyzóval áll a vendégek rendelkezésére.
Ez a villa biztosít egy teljesen felszerelt konyhát. A vendégek pihenhetnek a teraszon, és ha úszni támad kedvük, használhatják az úszómedencét. A Cumbuco Villa strandfelszerelése napozóágyakat foglal magába.
- Repülőterek
- Pinto Martins nemzetkozi repuloter31 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Minibár
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cumbuco Villa milyen messze van a Pinto Martins nemzetkozi repülőtértől?
A Pinto Martins nemzetkozi repülőtér és a Cumbuco Villa között 35 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a Cumbuco Villa kínálatából?
Igen, a Cumbuco Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A Cumbuco Villa biztosít konyhát?
Ez a Cumbuco Villa hűtővel, főzőlappal és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a nyaraló vendégei vagyunk?
Caucaia nevezetességei közé tartozik az Icarai-part és a Cumbuco Acqua Beach, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Lagoa do Parnamirim (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.